Кошик
116 відгуків
Київ
Додати відгук
Интим магазин LittleSecret
+380630205656

Тренажери інтимних м'язів і профілактика жіночих захворювань

Тренажери інтимних м'язів і профілактика жіночих захворювань
Тренування інтимних м'язів

Вагінальні кульки – найкращий засіб для тренування жіночих інтимних м'язів. Кульки допомагають жінці розвиває в собі здатність регулювати обсяг піхви, роблячи його більш вузьким.

Завдяки щільному обхвату статевого члена піхвою, чоловік і жінка, незалежно від розмірів і анатомічних особливостей статевих органів, відчувають більш яскраві відчуття під час сексу. А жінка легше досягає вагінальний оргазм.

Тренування м'язів піхви і промежини підвищує тонус всій нижній частині черевної порожнини, робить більш пружними живіт і сідниці. Використання яєць або кульок зміцнює сечостатеві і тазові м'язи. Ці м'язи служать «підлогою» не тільки для статевих, але і для всіх життєво важливих внутрішніх органів.

Для народжуючих жінок інтимна гімнастика допомагає повернути своєму піхви початковий розмір, тобто той, який був до пологів. Це відбувається тому, що натренована м'язова стінка набуває еластичність і швидко скорочується.Вагінальний профілактичний масаж

При використанні вагінальних кульок зі зміщеним центром ваги відбувається масаж так званих «мертвих зон» всередині піхви. Це ділянки, які не зачіпаються під час навіть самої бурхливої близькості. Після масажу посилюється приплив до них крові. Таким чином, знижується ризик виникнення застійних явищ, а, отже, і гінекологічних захворювань.Еротична стимуляція

Для вагінальної стимуляції використовується один шар або віброяйце, або зв'язка з двох куль, поміщених у піхву. Ці кулі відштовхуються один від одного і за рахунок цього вільно переміщуються, сильно збуджуючи стінки і особливо дно піхви.

Використання вагінальних кульок до статевого акту сприяє виробленню природного мастила, що налаштовує жінку на любовний лад, дозволяє випробувати більш сильні емоційні відчуття.

Вагінальні кульки виготовляються з твердого пластику, латексу, медичної гуми, металу, щільного дерева, а також можуть бути покриті кібершкірою. Вони бувають зі зміщеним центром ваги або обтяжені.


Вагінальні кульки з вібратором

Комплект вагінальних кульок також може бути оснащений пультом дистанційного керування з регулятором частоти вібрації. Це дозволяє будь-якій жінці підібрати оптимальний рівень вібрації і, як наслідок, швидкість переміщення кульок. Унікальна конструкція і специфіка впливу вібрації на внутрішні ерогенні зони дозволяє досягти своєрідного і дуже тривалого оргазму.

Віброяйце

Виброяйца робляться з твердого пластику або металу. Їх дія подібно з дією вагінальних кульок, однак, за рахунок специфічної витягнутої форми вплив яєць-вібраторів на чутливі нервові закінчення, більш рівномірно і органічно.

Кульки з опуклостями

Вагінальні кульки можуть бути не тільки гладкими, але і володіти різними пухирцями, виступами, шишечками. Для тренування вони підходять менше, так як їх простіше утримувати інтимними м'язами. Але такі нерівності забезпечують більш сильний масаж піхви і викликають приємні відчуття.

Розміри кульок

Підбираючи кульки, виберіть найбільш зручний для себе розмір. Для оцінки вузькість свого піхви проведіть тест: введіть всередину змащений палець. Якщо м'язи щільно обхоплюють один палець, то вам підходять кульки маленького розміру. Якщо м'язи щільно обхоплюють тільки два або три пальці, то вам потрібні кульки середнього або великого розміру.

Багато жінок вибирають кульки середніх або великих розмірів, вважаючи, що чим більше і важче кулька, тим ефективніше буде тренування. Ця думка помилкова. Насправді, чим кульку або яйце менше, тим більшу роботу повинні проробити м'язи, щоб домогтися руху яйця або кульок.